O nas

Firma SysKom J.M. działa na rynku IT od ponad 20 lat. Specjalizujemy się oprogramowaniem i sprzętem komputerowym. Stworzyliśmy własny autorski system klasy ERP, który wdrożyliśmy w wielu firmach. W tym czasie zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Od kilku lat zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania ERP enova365. Zajmujemy się kompleksową komputeryzacją firm, wdrożeniami systemów klasy ERP, instalacjami sieci komputerowych, serwerami w chmurze, szkoleniami personelu w zakresie obsługi oprogramowania i sprzętu komputerowego, stałą opieką informatyczną, kontrolą nad poprawnością funkcjonowania systemu informatycznego, serwisem sprzętu i oprogramowania.
Współpracujemy z największymi dystrybutorami nowych technologii. Nasze atuty: własny serwis, konkurencyjne ceny, bogata oferta, sprawne działanie, terminowość.

SysKom J.M – Twój dostawca oprogramowania ERP

Nasze usługi wdrożeniowe są dostępne dla firm z różnych sektorów i branż. Niezależnie od tego, zapewniamy wysokiej jakości wdrożenia enova365, dostosowane do specyfiki Twojego biznesu. Od ponad 10 lat działamy jako Autoryzowany Partner enova365. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doszkalających, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami systemowymi, oraz technologiami. Na sukces firmy pracuje cały zespół specjalistów do spraw oprogramowania enova365 i pasjonaci nowych technologii, którzy stawiają przede wszystkim na budowanie przyjaznej atmosfery pracy i osiąganie wspólnie wyznaczonych celów. Bez względu na lokalizację Twojej firmy, jesteśmy gotowi zaoferować szerokie wsparcie i wdrożenia dostosowane do Twoich potrzeb. Stawiamy na partnerstwo. Każdy Klient jest dla nas Partnerem, z którym wspólnie realizujemy wyzwania biznesowe, ku obopólnej korzyści. Sukces jest wspólnym dziełem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć cyfrową transformację Twojego biznesu i zapoczątkować nowy etap rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Styczeń 1998 – Pierwszy autorski system ERP.

Stworzyliśmy i wdrożyliśmy własny autorski system ERP obejmujący wszystkie obszary firmy.

LUTY 2001 – Sprzedaż sprzętu IT

Otworzyliśmy własny sklep komputerowy, wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy kilka tysięcy komputerów własnej marki oraz wiele serwerów.

Autoryzowany partner Enova365

Zostaliśmy autoryzowanym partnerem producenta oprogramowania Enova365.

Sieć Autoryzowanych Partnerów Soneta odpowiada za dostarczanie innowacyjnego, zgodnego z przepisami oraz atrakcyjnego rynkowo systemu klasy ERP, w każdym oczekiwanym modelu, jak i przeprowadzanie zmian technologicznych i merytorycznych w ramach aktualizacji systemu.

Jako Autoryzowany Partnera Soneta naszym zadaniem jest:

 • dokonanie analizy przedwdrożeniowej, określenie potrzeb oraz wskazanie propozycji rozwiązań,
 • transparentna wycena całej usługi,
 • skuteczne wdrożenie, rozbudowa oraz  serwis enova365, uwzględniające indywidualne potrzeby klienta,
 • szkolenie i wsparcie klienta,
 • sugerowanie rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój.

Klient enova365  otrzymuje najwyższej jakości produkt, enova365, oraz wiedzę i umiejętności Autoryzowanego Partnera (know-how). Uzyskuje z tej inwestycji wszechstronne usprawnienie i rozwój przedsiębiorstwa. W okresie gwarancji otrzymuje od producenta bezpłatne aktualizacje.

Soneta wspiera Autoryzowanych Partnerów w ich działaniach, stale podnosząc ich kompetencje poprzez:

 • szkolenia handlowe i merytoryczne (podstawowe, zaawansowane, uzupełniające). Szkolenia są prowadzone stacjonarnie oraz poprzez platformę e-learningową, zakończone testami kompetencji,
 • szkolenia z nowości,
 • rokroczne konferencje programistyczne i wdrożeniowe,
 • webinaria dotyczące zmian w przepisach,
 • wsparcie merytoryczne konsultantów Autoryzowanych Partnera,
 • Bazę Wiedzy Soneta, czyli zbiór informacji dotyczącej dokumentacji technicznej, programowania, instrukcji wdrożeniowych oraz wszystkich materiałów edukacyjnych w jednym miejscu.

STYCZEŃ 2017 – Technologie w chmurze

Serwer w chmurze dla firm. Partnertwo technologiczne rowiązań w chmurze wiodących dostawców.

Autorski system ERP obejmujący wszystkie obszary firmy.

Sprzedaż sprzętu IT
Dostarczamy sprzęt komputerowy renomowanych producentów – HP, Dell, Asus.

monitor, binary, binary system-1307227.jpg


Jesteśmy autoryzowanym partnerem producenta oprogramowania Enova365.

Technologie w chmurze
Jesteśmy partnerem technologicznym rowiązań w chmurze wiodących dostawców.

Scroll to Top